szczepienia_kadry

Szczepienie Przeciwko Wirusowi SARS-CoV-2

Wszystkie osoby uprawnione do szczepienia w etapie „0” oraz wyrażające chęć zaszczepienia powinny zgłosić się do 14 stycznia br. poprzez wypełnienie formularza dostępnego na online https://szczepieniakadry.rcb.gov.pl/  oraz skontaktować się z wybranym szpitalem węzłowym celem umówienia terminu szczepienia. Osoby, które nie zgłoszą się do szpitala węzłowego w tym terminie, będą mogły zapisać się na szczepienie później w wybranym populacyjnym punkcie szczepień lub specjalnie utworzonym punkcie szczepień w szpitalu rezerwowym.

Aktualna lista punktów znajduje się pod poniższym adresem: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/punkty-szczepien

Zgłoś swoich pracowników z sektora ochrony zdrowia na szczepienia przeciw COVID-19

Trwają zgłoszenia priorytetowej grupy „zero” do szczepień przeciw COVID-19. Do 28 grudnia 2020 r. szpitale węzłowe będą zbierać dane personelu medycznego i niemedycznego, który zostanie zaszczepiony w specjalnie przygotowanych placówkach. Za zebranie listy chętnych pracowników odpowiada pracodawca. Dane może przekazać w wygodny i szybki sposób za pośrednictwem specjalnego formularza online https://szczepieniakadry.rcb.gov.pl/.

załącznik instrukcja

 

Szczepienie Przeciwko Wirusowi SARS-CoV-2

Osoby uprawnione w ramach etapu „0”, chętne na zaszczepienie się przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 winny zgłosić swój akces wysyłając na adres e-mailowy: sekretariat@szpital-zakopane.pl do dnia 18.12.2020 do godziny 10:00

swoje dane w formie edytowalnej np.: excel:

Imię i Nazwisko

PESEL

oraz wypełniając „Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych”

Skan oświadczenia należy załączyć do przesłanego e-maila, jednocześnie oryginał należy przesłać na adres:

Szpital Powiatowy im. dr. Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem ul. Kamieniec 10.

załącznik zgoda na przetwarzanie danych