Wstrzymanie przyjęć pacjentów na Oddział Położniczo-Ginekologiczny

Dyrektor Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem informuje, że z uwagi na sytuację epidemiologiczna związaną z COVID-19 oraz w związku z poleceniem Wojewody Małopolskiego z dnia 26 listopada 2021r., Szpital został zobowiązany do zabezpieczenia dodatkowych łóżek dla pacjentów z potwierdzonym zakażeniem SARS-Cov-2.

Wobec powyższego, z dniem 1 grudnia 2021r. zostają wstrzymane przyjęcia pacjentów na Oddział Położniczo-Ginekologiczny, na którym zostały utworzone  łóżka intensywnej terapii dla dorosłych z kardiomonitorem oraz możliwością prowadzenia tlenoterapii i wentylacji mechanicznej w ramach II poziomu zabezpieczenia łóżek dla pacjentów z  potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2.