Przedmiotem przetargu jest wybór wykonawcy, który wykona na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu odczynników wraz z dzierżawą analizatora do identyfikacji i określenia lekowrażliwości drobnoustrojów, podłoży i testów do diagnostyki mikrobiologicznej i oznaczania lekowrażliwości drobnoustrojów oraz testów immunochromatograficznych/immunoenzymatycznych do wykrywania czynników etiologicznych zakażeń bakteryjnych i wirusowych do diagnostyki mikrobiologicznej dla potrzeb Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, obejmujących: 1) Odczynniki (testy) wraz z dzierżawą analizatora do identyfikacji i określenia lekowrażliwości szczepów (Pakiet – nr 1), 2) Paski gradientowe MIC oraz krążki antybiotykowe do oznaczania lekowrażliwości szczepów (Pakiet – nr 2), 3) Podłoża chromogenne/selektywne do diagnostyki mikrobiologicznej (Pakiet – nr 3), 4) Podłoża konwencjonalne do diagnostyki mikrobiologicznej. Testy serologiczne i krążki diagnostyczne. Szczepy wzorcowe. Zestawy do wytwarzania środowisk gazowych (Pakiet – nr 4), 5) Testy do manualnej diagnostyki mikrobiologicznej (Pakiet – nr 5), 6) Testy immunochromatograficzne/immunoenzymatyczne do wykrywania czynników etiologicznych zakażeń bakteryjnych i wirusowych (Pakiet – nr 6).

Tryb przetargu: Przetarg nieograniczony
Data publikacji: 17/12/2020