Wydłużenie okresu zawieszenia funkcjonowania Ośrodka Rehabilitacji Kardiologicznej Dziennej

Dyrekcja Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem uprzejmie informuje, że wydłuża okres zawieszenia funkcjonowania Ośrodka Rehabilitacji Kardiologicznej Dziennej. W zakresie rehabilitacji leczniczej – fizjoterapii ambulatoryjnej porady, wizyty terapeutyczne realizowane  są z wykorzystaniem systemów teleinformatycznych. Ponadto od dnia 20.04.2020r. wznowione zostaje funkcjonowanie poradni specjalistycznych oraz planowe badania diagnostyczne w ograniczonym zakresie,  z zachowaniem obowiązujących procedur. Od 20.04.2020r. planowe zabiegi operacyjne będą wykonywane w ograniczonym zakresie. Nadal obowiązuje zakaz odwiedzin.

Zasady przyjęć pacjentów w Poradniach Specjalistycznych i Pracowniach w Szpitalu Powiatowym im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem:

• Pacjenci będą wpuszczani pojedynczo do budynku, a w uzasadnionych przypadkach z osobą towarzyszącą. Każdy pacjent jak i osoba towarzysząca powinni posiadać maseczkę i rękawiczki.
  • Prosimy o bezwzględne przestrzeganie godziny przyjęcia – osoby które przyjdą za wcześnie bądź za późno na wizytę, nie będą wpuszczane do budynku. Wizyta u specjalisty odbędzie się o umówionej godzinie.
  • Przed wejściem do budynku każdemu pacjentowi będzie mierzona temperatura ciała.
  • Prosimy pamiętać o zachowaniu odpowiedniej odległości w oczekiwaniu na wizytę u specjalisty.