Ważna informacja dla Pacjentek Oddziału Położniczo-Ginekologicznego

Z wielką przykrością pragnę poinformować Państwa, że w związku ze zwiększoną liczbą zakażeń SARS-Cov2 w Małopolsce działalność naszego oddziału została chwilowo zawieszona. Przepraszamy za sytuację, w której nie możecie skorzystać Państwo z procedur medycznych w naszym oddziale oraz urodzić w wybranym przez Państwa miejscu-w Zakopanem. Pragniemy szybkiej stabilizacji sytuacji epidemicznej w naszym regionie oraz w Polsce, a także szybkiego powrotu do pełnej działalności diagnostyczno-terapeutycznej naszego oddziału. Jednocześnie dziękuję w imieniu Lekarzy i Położnych za wyrazy wsparcie.

Przyszpitalna Poradnia K jest czynna 5 dni w tygodniu w zakresie porad ginekologiczno-położniczych, badań cytologicznych, kolposkopowych oraz w zakresie “małych zabiegów ginekologicznych”.

dr hab. med. Hubert Wolski